اصالت عطر

اصالت عطر

اصالت عطر

اصالت عطر

عطرها به سه گروه اصلی تقسیم می‌شوند:
  • اورجینال یا اصلی یا اصیل:

به آن دسته از عطرها گفته می‌شود که تولید شده توسط کارخانه مادر بوده یا توسط کارخانه‌های تحت لیسانس و دارای مجوز نمایندگی با استفاده از مواد اولیهٔ کارخانه مادر پر و بسته‌بندی می‌شود.

اصالت عطر

اصالت عطر

  • غیر اورجینال یا فیک به‌معنی غیراصلی یا غیراصیل:

به آن‌دسته از عطرها گفته می‌شود که از لحاظ ظاهری کاملاً مشابه عطر اورجینال بوده ولی عطرمایهٔ آن توسط کارخانه مادر تولید نشده و بدون مجوز از کارخانه مادر تولید می‌شوند که این دسته از عطرها معمولاً ماندگاری کمی نسبت به عطر اصیل داشته و همچنین کیفیت عطردان، ذره‌پاش و نت‌های بویایی آن نیز با عطر اصیل تا حد قابل توجه‌ای متفاوت است.

اصالت عطر

اصالت عطر

  • تستر یا نمونه:

به آن دسته از عطرهایی گفته می‌شود که توسط کارخانه‌های مادر تولید شده و دقیقاً همان رایحهٔ عطر اصیل را یدک می‌کشند. لکن به‌منظور جلوگیری از فروش‌شان، معمولاً بدون در یا جعبه، یا با جعبه‌ای بی‌شباهت به جعبهٔ اصیل تولید و به همراه عطر اصیل و مجانی برای کمک به مشتری به منظور انتخاب عطر روانهٔ بازار می شودند. اما بعضاً این عطرها با قیمتی کمتر از عطر اصیل به فروش می‌رسند.

اصالت عطر

اصالت عطر

هنگام خرید آنلاین عطر مردانه خوشبو باید به توضیحات مربوط به نت، رایحه و غلظت عطر توجه کرد. عطرها دارای روایح مختلفی هستند. مثل تلخ، شیرین، سرد، گرم و… اینکه شما در چه شرایط آب و هوایی به سر می برید و چه طبعی دارید، در انتخاب و خرید عطر مردانه تاثیرگذار است. شرکت های معتبری در سرتاسر دنیا نسبت به راه اندازی لاین عطر و ادکلن برای برند خود اقدام کرده اند. جالب است بدانید عطر و ادکلن های مردانه تولید شده توسط برندهای برتر این صنعت، به سبب نت ها و یا ترکیبات مورد استفاده، عموما به مردان ابهت و قدرت می‌ بخشند.

اصالت عطر

اصالت عطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *